• Obecnie brak na stanie
HASBRO E3578 Connect 4 Shots
search
  • HASBRO E3578 Connect 4 Shots
  • HASBRO E3578 Connect 4 Shots

HASBRO E3578 Connect 4 Shots

HASBRO E3578 Connect 4 Shots

Gra Hasbro Connect 4 Shots

Gra Connect 4 Shots to nowa wersja kultowej już gry, która zmienia tradycyjną rozgrywkę na rzecz super szybkiego testu sprawności. Gracze odbijają lekkie kuleczki od stolika w taki sposób, aby wpadły w odpowiednie miejsca w kratce. Gracz, który jako pierwszy ustawi 4 kulki w jednej linii - wygrywa. Po skończonej rozgrywce wystarczy złożyć kratkę, która zmieni się w wygodną walizeczkę, gotową do transportu. Gra jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 lat. Również starsi docenią łatwość zabawy i emocje jakie ona wyzwala.

75246638.jpg

Odbij, ułóż 4 w rzędzie i wygraj

Ta gra jest ekscytująca, ponieważ gracze odbijają kuleczki i układają je w kratce z niezwykłą szybkością. Jeśli gracze użyli już wszystkich swoich kuleczek, ale nie ułożyli 4 w jednej linii, odbijają pomarańczową piłkę, aby wybrać zwycięzcę. Do gry potrzeba tylko 2 osób. Dziecko może też bawić się solo, aby przygotować się do przyszłych rozgrywek. Gra jest łatwa w montażu i posiada proste zasady, dzięki czemu będzie idealna na spotkania towarzyskie czy zabawę w chłodniejsze dni.

Zawartość pudełka

W pudełku znajduje się: składana kratka z podstawkami, 12 żółtych kulek, 12 czerwonych kulek, pomarańczowa kulka oraz instrukcja.

06724