Produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Nie realizujemy zamówień zagranicznych.


Zamówiony towar dostarczamy:

1. Wysyłka kurierska za pośrednictwem Kuriera - firmy InPost oraz DPD.
Jest to zdecydowanie najszybsza i najbezpieczniejsza forma dostawy - towar dostarczany jest pod wskazany adres już następnego dnia po wysyłce.
Koszt wysyłki przedpłaconego towaru podawany jest przy finalizacji zamówienia. Wszystkie paczki wysłane kurierem InPost oraz DPD są ubezpieczone do pełnej wartości. Firma InPost i DPD zapewniają możliwość monitorowania przesyłki przez Internet. Transport obejmuje dostawę towaru pod wskazany adres, bez rozpakowania.

Koszt wysyłki przedpłaconego towaru jest stały i wynosi 20 zł. W przypadku skorzystania z opcji Przelewy24 pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 2% wartości zamówionego towaru

2. Wysyłka kurierem do punktu - firma InPost
Jest to zdecydowanie najszybsza - towar dostarczany jest pod wskazany paczkomat obsługiwany przez firmę InPost. Na odbiór każdej paczki klient ma 48h od informacji o jej umieszczeniu w Paczkomacie.

Koszt wysyłki przedpłaconej towaru jaest stału i wynosi 14 zł.

3. Odbiór osobisty w Punkcie Odbioru w Warszawie

3.1. Najtańsza z opcji - nie musisz pokrywać kosztów przesyłki! Odbioru zamówionych towarów możesz dokonać bezpośrednio w naszych sklepach firmowych mieszczących się:

3.1.1. ul. Tamka 37(*)
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 15:00(*) W punktach możliwa jest zapłata gotówką przy odbiorze lub przedpłata przelewem na nasze konto. W przypadku skorzystania z opcji Przelewy24 pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 2% wartości zamawianego towaru.

UWAGA:  W przypadku podjęcia decyzji o odbiorze osobistym, informację o przygotowaniu towaru do odbioru prześlemy oddzielnym e-mailem.

UWAGA: Po otrzymaniu paczki zawsze sprawdź jej zawartość w obecności kuriera, a w przypadku uszkodzenia kartonu, przedmiotu itp. żądaj od kuriera sporządzenia protokołu szkody, bez tego nie będziemy w stanie rozpatrzeć Twojej reklamacji.